این مصاحبه را با افسانه SEO Rand Fishkin ، مرور کنید.

هفته گذشته در حالی که در سیاتل برای کنفرانس موز حضور داشتیم ، رند فیشکین - که در مراسم SMX East ما حضور دارد ، من را به مصاحبه با وی به خانه / محل کار خود دعوت کرد. در بخشی از مصاحبه ، ما در مورد روزهای اولیه صنعت سئو ، مهمانی های وحشی یاهو و گوگل برگزار شدیم ، که چگونه هر دو در جامعه سئو قرار گرفتیم ،
چگونه او SEO را یاد گرفت و جامعه خود را شروع کرد. ما همچنین بحث کردیم که چرا او Moz را شروع کرد ، چالش هایی که در این سالها داشت ، چرا وی در نهایت شرکتی را که به تأسیس خود تأسیس کرد ، ترک کرد و شروع جدید خود را با نام SparkToro آغاز کرد.

من و رند تقریباً در کل زندگی بزرگسالان خود یکدیگر را می شناسیم.
ما در اصل با صنعت سئو بزرگ شدیم - بنابراین این یک مصاحبه ویژه برای من بود. در اینجا قسمت اول مصاحبه وجود دارد و بخش دوم در اواخر هفته جاری آمده و مباحث گرایش بیشتری را در گوگل و سئو پوشش می دهد.

من این سری vlog را اخیراً شروع کردم و اگر می خواهید برای مصاحبه ثبت نام کنید می توانید این فرم را در میزگرد موتور جستجو پر کنید
. همچنین می توانید با کلیک در اینجا در کانال YouTube من مشترک شوید.

ویدیو: لیلی ری پس از به روزرسانی اصلی Google در حال بازیابی است

Emoji SEO فرصت های ویدیویی را ارائه می دهد

ویدئو: رند فیشکین در روزهای ابتدایی سئو و شروع و ترک موز

، ,مصاحبه ,سئو ,رند ,صنعت ,وی ,که در ,کرد ، ,صنعت سئو ,رند فیشکین ,شروع کرد

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

پایگاه مقاومت بسیج منتظران قائم (عج) lovenar آراتیس - تفاوت بین همه چیز نرم افزار دانلود همه فن حریف منبع بزرگ کتاب های الکترونیکی و صوتی گردابِ عشق yousef8 مطالب اینترنتی مدیریت ساخت و کنترل کیفیت ajax